سحر قریشی و اتفاقات اخیر زندگی او

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی (زادهٔ ۶ دی ماه ۱۳۶۶ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون، ایران است. وی بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید. اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی بود. رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است. طرفدار دو آتیشه استقلال است. برای قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد . او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد. پدر او در آمریکا زندگی می کند و در حال حاضر خودش ش (ندا افشار) و برادرش (سپهر قریشی) زندگی می کند.

 

تصویر

تصویر

استخاره آنلاین با قرآن / نحوه صحیح استخاره گرفتن

قیمت دلار، سکه، قیمت طلا و نرخ انواع ارز، امروز شنبه 19 مهر 1399

 

سابقه فعالیت سحر قریشی

به گفته خودش از کودکی به بازیگر علاقمند بوده است و بعد از اینکه کارتون ها و برنامه های کودک را نگاه می کرده است ، کارهای شخصیت های کارتونی و کودک را تقلید می کرده است. از دوران دبیرستان حرفه ای تر به بازیگری نگاه کرده است و وارد عرصه تئاتر شده است.

 

از طریق یکی از آشنایان همسر سابقش ( مهران اخوان ذاکری ) ترغیب می شود که برای فیلم سینمایی لج و لج بازی تست بدهد و در سال ۱۳۸۸ برای بازی در این فیلم قبول می شود. پس از بازی در این فیلم توسط سیاوش خیرابی برای بازی در نقش یلدا به سهیلی زاده معرفی می شود.

 

برای بازی در نقش یلدا تست می دهد و قبول می شود و همین سرآغاز موفقیتش در عرصه بازیگری می شود. بعد بازی در نقش یلدا مشهور می شود و تقریبا برای تمام مردم ایران شناخته شده می شود که بعد از آن در فیلم های سینمایی زیادی ایفای نقش کرده است.

سحر قریشی جز

بازیگران زن استقلالی است.

تصویر

خانواده سحر قریشی

سحر قریشی در یک خانواده ی کم جمعیت متولد شد و تنها یک برادر به نام سپهر دارد. مادر سحر قریشی ندا افشار نام دارد و همیشه مشوق سحر در عرصه بازیگری می باشد. سحر قریشی با تنها برادرش رابطه ی خیلی خوب و عاطفه دارند.پدر او در آمریکا زندگی می کند و در حال حاضر خودش ش (ندا افشار) و برادرش (سپهر قریشی) زندگی می کند.

 

تصویر

تصویر

همسر اول سحر قریشی

سحر قریشی یک ازدواج ناموفق با مهران ذاکری داشت و پس از آن مدتی با امید علومی نامزد بود اما به ازدواج نرسید. شایعات زیادی در مورد ازدواج سحر قریشی در رسانه های مجازی منتشر می شود اما در حال حاضر وی به طور رسمی هیچ خبری از ازدواج خود منتشر نکرده است.

سحر قریشی روزهای پرمشغله ای را سپری می كند. اگر مشكلی گریبان كارش را نگیرد،در ماههای باقیمانده از سال 90 چند فیلم سینمایی از او روی پرده می رود.

یلدا دلنوازان اما حرف های مهم دیگری هم دارد كه به امروز بر نمی گردد و حكایت اتفاقات دیروز است. قریشی از روزهایی می گوید كه بی دلیل مهر ممنوع التصویر را روی پیشانی خود دید و نتوانست در دومین پروژه متوالی تلویزیونی با سهیلی زاده روی آنتن برود.

او در یك جمله می گوید:عقده ای ندارم كه اگر داشتم اینجا نمی ماندم،اما فرد یا افرادی را كه بی دلیل مرا ممنوع الکار شدن سحر قریشی كردند را به جدم می سپارم. قریشی این را می گوید و ادامه می دهد:اینكه می گویم بدون دلیل واقعا همین طور بود.هر چه پرسیدم گفتند خانم قریشی حاشیه داری.پرسیدم یكی از آنها را نام ببرید.پاسخ می دادند كه زیاد سر زبانها هستی.

می گفتم آخر این هم دلیل شد؟مگر می شود به صرف اینكه سر زبانها باشی،با تو اینطور رفتار كنند. او ادامه می دهد:سر این جریان خیلی از مدیران سازمان صدا و سیما را دیدم.تا خود آقای ضرغامی هم رفتم.برایم حالا مشخص شده كل ماجرا حسادت و سلیقه شخصی بوده است.

اینكه یك نفر برای سیستم تصمیم بگیرد. شاید اگر صد كار دیگر بود اهیمت زیادی برای من نداشت اما آن كار آقای سهیلی زاده اگر روی آنتن می رفت دیگر برای عمرم كافی بود.خدا ازشان نگذرد.

تصویر

دلیل طلاق سحر قریشی از زبان مهران اخوان

همسر اول سحر قریشی با این مصاحبه دلیل جدایی اش از سحر قریش را بازگو کرد : همیشه به نیکی از من یاد کرده و در چند مصاحبه اش در نشریات مختلف گفته اگر همسرم اراده کند یا اجازه ندهد دیگر بازی نمی کنم و هنرپیشگی را تا جایی ادامه می دهم که به زندگی شخصی ام لطمه وارد نشود.

 

همسرم همواره مشوق و پشتیبانم بوده است. اما اکنون دیگر من موافق بازیگری همسرم نیستم. پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتارش تغییر کرد و اکنون شش ماه است که من از ایشان خبری ندارم!

 

به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم اما چون من مشوق ایشان بوده ام و به او اجازه کار داده ام تقاضای من برای ممنوع الکار شدن زنم رد شد. با این حال از نظر شرعی و قلبی دیگر راضی نیستم زنم بازیگری کند.

 

اکثر تهیه کننده ها وقتی در جریان این موضوع قرار گرفتند با من همکاری کردند و از همسرم در سریال ها و فیلم ها استفاده نکردند به غیر از تهیه کننده سریال دلنوازان که با من برخورد بدی هم داشت.

 

جالب اینکه همسرم در مصاحبه هایش می گوید دیپلم دارد. به من بگویید او از کدام دبیرستان دیپلم گرفته است؟ در حال حاضر تصمیم گرفته ام از همسر هنرپیشه ام جدا شوم و او را طلاق خواهم داد و در این مدت نیز حضور در دادگاه های مختلف وقتی به او نمی داد که مصاحبه کند.

 

نامه ام را با این جمله به پایان میبرم که پروانه ها فراموش می کنند روزی کرم بوده اند.

 

سحر قریشی در برنامه دید در شب با اجرای رضا رشیدپور حضور پیدا بود که با سوال در مورد چگونگی طلاقش روبرو شد. او در این برنامه برای اولین بار در مورد طلاقش به طور کامل صحبت کرد و ادعاهای همسر سابقش را به طور کل رد کرد.

 

تصویر

سحر قریشی و همسرش

سحر قریشی گفت در ۱۷ سالگی در سل ۱۳۸۴ عقد کردیم و اولین درخواست طلاقم قبل از شروع بازیگری و در سال ۱۳۸۵ بود. در آن زمان مادرم در انگلیس بود و پدرم هم در امریکا زندگی می کرد. بعد از بازیگرنیوزو معروف شدنم خانواده همسر سابقم تلفنم رو جواب می دادند.

 

خودشون رو مدیر برنامه من معرفی می کردند و چند تا پیشنهاد کار هم رد کردند. بعدش کلی مصاحبه عجیب و غریب کردند. هیچکس از خوشبختی فرار نمی کند و من واقعا خوشبخت نبودم. زندگی من و همسر سابقم ۳ سال طول کشید.

 

به همین دلیل الان با ازدواج در سن کم خیلی مخالف هستم و به همه دوستانم توصیه می کنم در سن کم ازدواج نکنند. سنم که بالا رفت دیدگاهم تغییر کرد و برخلاف اینکه گفته شد من بعد از معروف شدن جوگیر شدم حقیقت این بود که من بزرگ شدم نه جو گیر ! بعد از جدایی از هسر سابقم مادرم از انگلیس برگشت و با هم زندگی می کنیم.

بیوگرافی سحر قریشی:

 

زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون بازیگرخبر

تولد: ۶ دی ۱۳۶۶

۲۷ دسامبر ۱۹۸۷

تهران، ایران

محل زندگی: تهران

ملیت: ایران

پیشه: بازیگری مدلینگ

سال‌های فعالیت:  از ۱۳۸۸ تاکنون

 

همسر اول سحر قریشی: مهران اخوان ذاکری

 

همسر دوم سحر قریشی: امید علومی

خوانندگی سحر قریشی

سحرقریشی حسابی جنجال ساز شده است . سحرقریشی از بازگیران پر کار سینمای ایران است . او با سریال دلنوازان در تلوزیون مطرح شد . سحرقریشی با عکس هایی که از او و مهدی طارمی منتشر شد دوباره سر زبان ها افتاد . اما ویدیو های جنجالی از سحرقریشی در فضای مجازی حواشی زیادی را برای این بازیگر زن به وجود اورده است . ویدیویی از خوانندگی سحرقریشی را در ادامه می بینید :

 

 

 

 

بیوگرافی کامل سحر قریشی:

سحر قریشی متولد ۱۳۶۶ است. سن سحر قریشی 34 است. سحر قریشی تنها یک برادر دارد. رنگ های مورد علاقه سحر قریشی مشکی، آبی و قرمز است. سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای سحر قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد.

سحر قریشی در این مصاحبه به این موارد اشاره کرد : من بخاطر عکس هام کلی تو اینستاگرام بازیگرخبر فُحش می خورم و البته گاهی هم فحش میدم ، لیدی گاگای ایران نیستم ولی با خیلی ها فرق دارم ، اینکه میگن بیسوادم و حتی دپیلم ندارم شایعه است ، شاهد دارم که دیپلم ام رو با معدل پائین گرفتم ، از شوهرم جدا شدم چون موقع ازدواج فقط 17 سالم بود و تو زندگی کوتاه با او خوشبخت نبودم.تحصیلات سحر قریشی

 

متن مصاحبه کامل سحر قریشی در برنامه دید در شب رشیدپور :

 

می گویند سبک فعالیت شما در اینستاگرام برگرفته از لیدی گاگا است این مطلب تا چه میزان صحت دارد؟

 

تا جایی که من ایشان را می شناسم یک فرد بسیار هنرمند و تحصیل کرده هستند اما ایشان الگوی من نیستند من عکاسی را دوست دارم و از یک سری دوستانم خواستم تا برایم سربندهایی طراحی کنند که ضمن داشتن حجاب کامل با روسری متفاوت باشد و هارمونی خاصی با لباس هایم داشته باشد که اگر شرایط فراهم باشد برای پوشش در کارهای طنز پوشش مناسبی است شغل من ایجاب میکند عکس بگیرم و اینکه من حجاب کامل داشته باشم و خاص باشم مشکلی برای نه از جانب ارشاد نه از جای دیگر به وجود نیاورده است.

 

سبک پست های شما طوریست که انگار خودتان دوست دارید حاشیه درست کنید؟

 

من بانوی حاشیه ایرانم هستم ، خیلی خوب فحش می خورم ، وقتی من در اینستاگرامم بازیگرخبر عکس می گذارم خون آشام ها حمل می کنند

همکارانم به من میگویند چقد صبور هستی من هیچ کامنتی را پاک نمی کنم مگر اینکه موضوع خیلی حاد و بد باشد چون در فالویینگ ها افراد کم سن و سال نیز تعدادشان کم نیست.

سحر قریشی عمل زیبایی

سحر در جواب من گفت: من بینی‌ام را که عمل نکردم، گونه هم تزریق نکردم، اما راستش را بگویم سال گذشته به لب‌هایم ژل تزریق کردم و آنقدر حالم بد شد که ۱۰ روز بعد آن را تخلیه کردم.» سحر معتقد است که فرد درجهت رفع نقص‌ها اگر جراحی زیبایی انجام دهد، خوب است اما نه درجهت تغییر شکل و قیافه.

 

سحر قریشی

 

دلیل این فحاشی ها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را در چه می بینید؟

 

بیکاری ممکن است یکی از دلایل اصلی این موضوع باشد وقتی شما درگیر دانشگاه مدرسه ، کار ، کلاس زبان و باشگاه باشی وقت نداری به چیز به غیر از خودت فکر کنی.

 

برای اینکه حالتان خوب شود چه می کنید؟

 

من با آرایشگاه رفتن تمیزی و تغییر حالم خوب می شود و زمانیکه بخواهم حالم عوض شود به آرایشگاه می روم مادر من سالها سال آرایش داشت و من در آنجا بزرگ شدم و خودم هم مدرک آرایشگری دارم و در چهارده سالگی مدرک بین المللی گریم و میکاپ گرفتم.

 

شما تحصیلات بازیگری ندارید؟

 

نه متاسفانه ندارم اما در حال حاضر تایم پیک کاری من هست ولی تصمیم گرفتم بعد از این دوران کارگردانی بخوانم زیرا از لحاظ تجربی به درجه ای رسیدم که بخواهم فیلم بسازم و باید علم این کار را هم یاد بگیرم.

 

در حوزه بازیگری مطالعه دارید؟

 

دروغ چرا ، نه ! بیشتر سعی می کنم فیلم ببینم و دوره های عملی بازیگری یا کارگردانی را شرکت کنم.

 

عده ای می گویند که شما دیپلم ندارید؟

تحصیلات سحر قریشی

دیپلم تجربی از مدرسه بنت الهدی دارم ، این شایع هایی بود که همسر سابقم برایم به وجود آورد زمانی که من متراکه کردم عروس آقای زبر دست از تهیه کننده فیلم و سریال که از دوستان من بودند مرا به ایشان معرفی کردند که دنبال یک نابازیگر برای کارشان بودند قبل از اینکه اتفاق سینمایی بیفتد من درخواست طلاق داده بودم ، سال 84 عقد کردم و اولین درخواست طلاقم سال 85 بود پدر و مادرم در ایران زندگی نمی کردند و همسرم با معرفی خود به عنوان مدیر برنامه های من در زمانی که ابتدای معروف شدنم بود با سایت ها و رومه های مختلف صحبت می کرد ، ولی شما بدانید هیچ زنی از خوشبختی فرار نمی کند من یکبار زندگی می کنم و می خواهم این یکبار را خوش بخت زندگی کنم.

 

همسرسابقتان می گوید فراموش کردید که چه کسی بودید و چه شدید اصطلاحا جو گرفته بود؟

 

نه من راحت می گویم جو گیر نشدم من آنجا خوش بخت نبودم من در سن هفده سالگی انتخاب شدم و الان یکی از افرادی هستم که به شدت با ازدواج در سن کم مخالفم پدرم در آمریکا زندگی می کند به من می گوید تو جهان سومی فکر می کنی ولی من در آن دوره دوست داشتم وارد زندگی شوم و بچه دار شوم و ساده زندگی کنم.

 

الان تنها زندگی می کنید؟

 

پدر من آمریکا و مادرم در انگلیس است که بعد از جدایی من با برادرم پیش من آمدند تا من تنها نباشم.

 

بازیگرانی که از کشور خارج شدند اظهاراتی در مورد وضعیت سینمای ایران کردند که شرایط بد و نامناسبی دارد نظر شما در مورد این حرف ها چیست؟

 

تا به این لحظه به من هیچ پیشنهاد بی شرمانه ای نشده و اتفاق ناشایستی برای من نیفتاده است ، ببینید ادمها خودشان هستند که به خود عزت و احترام می دهند من با یک لباس به سر صحنه می روم و با یک لباس به مهمانی اگر جای این دو عوض شود اتفاق های قشنگی نمی افتد ولی من این موضوع را تا این لحظه در سینمای ایران درک نکردم و هر چه دیدم فضای صمیمی و در حین حال پر احترام بوده است.

 

شما آدم پولداری هستید؟

 

پولدار نه ولی من آدم ثروتمندی هستم ، یک آدم از وضعیت مالی متوسط هستم.

 

چرا شما مصاحبه جدی در مورد سینما و مسائل پیرامون آن ندارید و مطالبی که در پایگاههای خبری و رومه و مجلات موجود است بیشتر اختصاص دارد به تعداد عمل های زیبایی و بحث های این چنینی؟

 

واقعا نمی دانم چرا این اتفاق نمی افتد شاید نگاه مردم موجب می شود سوالات به این سمت برود نگاه مردم و قضاوت های مردم به گونه ای دیگر است اگر زیبایی می بینند فکر می کنند عمل زیبایی صورت گرفته و فیک است و برروی درستی حرفشان اسرار دارند اما من عمل زیبایی انجام ندادم.

شاید در سی و پنج سالگی از سینما خداحافظی کنم پدرم می گفت هر چقدر محبوب شوی محدود می شوی

 

دلخوری از چیست که میخواهید به این زودی خداحافظی کنی؟

 

دوست داشتم به عنوان یک دختر بیست و هفت ساله الگوی جامعه باشم و بتوانم فرهنگ سازی کنم ، سفیر فلان برنامه ای که می شویم مبلغ به عنوان هدیه ای در نظر گرفته می شود ما هیچ مبلغی را نمی گیرم حضور ما هیچ اتفاقی مثبتی نمی افتد

 

شما چرا مشهور شدید؟

 

نمی دانم خودم شوکه شدم از این اتفاق

 

به خاطره چهره زیبا یا بازیگری خوبتان؟

 

ما داریم بازیگرانی که بسیار هنرمند هستند و چهرههایشان در مقایسه با سوپر استارها متفاوت است.

 

شما الگویتان در بازیگری کیست؟

 

الگوی خاصی ندارم ولی خیلی ها را دوست دارم مثل مهتاب کرامتی

 

شما در تلویزیون ممنوع الکارید؟

 

بله ، با توجه به اینکه من از تلویزیون ستاره شدم اما ممنوع الکارم

 

شما خودتان را بازیگر گیشه می دانید؟

 

بله

 

یکی از همکارانتان به کنایه گفت شما فالور های اینستاگرامتان را خریده اید؟

 

فالور را مگر می خرند! نه من از موضوع خرید و فروش فالور بی اطلاع هستم و اینقدر دغدغه ندارم که بخواهم روی آن هزینه کنم.

 

نظر خود را در مورد اسم های زیر بگویید :

 

فاطمه معتمد آریا : بی نظیر

 

نیکی کریمی : بعدی

 

الناز شاکردوست : گولم زده ، ولی دوستش دارم

 

گوهر خیر اندیش : یکی از بهترین پارتنرهای زندگی من

 

مهناز افشار : از نزدیک با ایشان آشنایی ندارم ولی دوستش دارم

 

هانیه توسلی : دختر خوب

 

باران کوثری : حرف نداره

 

ترانه علیدوستی :

 

سمانه پاکدل : جایش در قلب من است

 

فریبا نادری : ته معرفت هستند

 

سیاوش خیرابی : با اسرار او بعد از کار لج و لجبازی برای تست سریال دلنوازان به دفتر آقای سهیلی زاده رفتم

 

اکبر عبدی : واقعا حقش را در سینما نگرفت

 

: در یک افطاری ایشان را دیدم یک کاریزمایی در وجودشان داشت که آن کاریزما را وقتی با شهاب حسینی زمانی که در فیلم پنج ستاره دیدم همکاری کردم

 

: از این که همراه خودشان مترجم ندارد خیلی خوشحالم

 

امید علومی چه نسبتی با شما دارد؟

من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

 

 

سحر قریشی حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد. بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید، اولین کار بازیگری سحر قریشی بازی در فیلم لج و لجبازی» به کارگردانی سید مهدی برقعی بود.

 

 

 

کارهای هنری سحر قریشی:

 

فیلم های سینمایی سحر قریشی:

 

سال         نام فیلم      کارگردان

۱۳۸۹     دردسر بزرگ          مهدی گلستانه

۱۳۸۹     همه چی آرومه        مصطفی منصور یار

۱۳۹۰     گشت ارشاد             سعید سهیلی

۱۳۹۰     ساعت شلوغی         آرش معیریان

۱۳۹۰     محرمانه تهران        مهدی فیوضی

۱۳۹۰     نار           بهاره رضایی

۱۳۹۰     دوباره با هم             روزبه حیدری

۱۳۹۰     اکباتان      مهرشاد کارخانی

۱۳۹۰     تو و من   محمد بانکی

۱۳۹۱     عبور از مه             داوود بیدل

۱۳۹۱     زن. مرد. زندگی.  مهدی ودادی

۱۳۹۱     نفس         شهروز شکورزاده

۱۳۹۲     پنج ستاره مهشید افشارزاده

۱۳۹۲    

آنچه مردان درباره ن نمی‌دانند            قربان محمدپور

۱۳۹۲     دربست آزادی          مهرشاد کارخانی

۱۳۹۲     نازنین      مهدی گلستانه

۱۳۹۲     آتیش بازی               بهمن گودرزی

۱۳۹۲     روزگاری عشق و خیانت        داوود بیدل

۱۳۹۲     شرط آخر محمد آهنگرانی

۱۳۹۳     رجب آرتیست می‌شود             کیوان صادقی

۱۳۹۳     سه بیگانه در سرزمین ناشناخته               مهدی مظلومی

۱۳۹۳     شانس، عشق، تصادف             آرش معیریان

۱۳۹۳     شیفت شب               نیکی کریمی

۱۳۹۳     تگرگ و آفتاب         رضا کریمی

۱۳۹۴     رسوایی ۲               مسعود ده نمکی

۱۳۹۴     من و شارمین          بیژن شیر مرز

۱۳۹۴     آبنبات چوبی            محمدحسین فرحبخش

۱۳۹۴     مردی روی ماه        اشکان شاپوری

۱۳۹۴ من وشارمین بیژن شیر مرز        

 

 

نقش های سحر قریشی در شبکه خانگی:

 

سال         نام فیلم      کارگردان

۱۳۸۹     سیسیلی‌ها روح‌الله حسینی

۱۳۸۹     حال خوب من          بهروز خلج

۱۳۹۰     نارمک (تهرانپارس) صالح دلدم

۱۳۹۰     نردبان چوبی           فرشاد ارج

۱۳۹۰     سه خط موازی        محسن افشانی

۱۳۹۱     بچه‌های لواسان        احمد توکلی

۱۳۹۳     مردی شبیه گرگ     اشکان شاپوری

 

 

سریال های بازیگرنیوز سحر قریشی:

 

سال         نام سریال  کارگردان توضیحات

۱۳۸۸     دلنوازان   حسین سهیلی زاده    نقش یلدا

۱۳۸۹     شاید برای شما هم اتفاق بیفتد    محمود معظمی         اپیزود شاهد

۱۳۹۰     شاید برای شما هم اتفاق بیفتد    احمد معظمی           اپیزود اتفاق خودش می‌افتد

 

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: قریشی ,زندگی ,بازیگری ,فیلم ,بازی ,خیلی ,سهیلی زاده ,سریال دلنوازان ,تهیه کننده ,آمریکا زندگی ,همسر سابقم ,اولین درخواست طلاقم ,سپهر قریشی زندگی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آسيا در چاپگر و کارتریج جی اند بی بهترین مشاغل شیراز و دیگر شهر ها خندوانه مهندسی همه چيز در مورد پزشکي دنياي جالب لوازم ديجيتال markazidarman ساتو الکترونيک بازاريابي ديجيتال براي رشد کسب و کار